NAŠE SLUŽBY

SVAŘOVÁNÍ INDUSTRIE (4.0)

Nabízíme svařování konstrukcí z hliníku, oceli, litiny a nerezu. Přesné svařování železných i neželezných kovů nabízíme včetně dodatečného obrobení. Klademe důraz na dodržení maximální přesnosti svařování požadované ve výkresové dokumentaci. 

CNC PLAZMOVÉ ŘEZÁNÍ A DĚLENÍ MATERIÁLU NA PILE

Mezi naše strojní vybavení jsme NOVĚ pořidili CNC plazmové pálící centrum Swift-Cut CNC Plasma PRO3000XP, které bude plně funkční v dubnu 2023. Budeme řezat plechy až do tloušťky 50 mm. Maximální velikost plechu 3000 x 1500 mm. 

Řežeme materiál na pásové pile Flott o maximální šířce 300 mm.

 VRTÁNÍ A PÍSKOVÁNÍ

PRŮMYSLOVÉ MONTÁŽE

Montáže a demontáže systémů, preventivní údržba a servis strojů, dodávka náhradních dílů, vyrovnávání pojezdových drah, strojů a systémů pomocí rotačního laseru, výstavba, opravy a údržba dopravníků a automatizovaných linek s robotickými prvky po celém světě. 

SPECIÁLNÍ PALETY, PŘÍPRAVKY, KLECE A KONTEJNERY 

Vyrábíme speciální uložné a výrobní konstrukce pro automobilový průmysl ale i další průmyslová odvětví.

VÝROBA A OPRAVY STROJŮ A DÍLŮ

Výroba malých a středních ocelových konstrukcí, komponentů a dílů pro automatizované linky, opravy vyrobených dílů, zakázková výroba strojů a dílů. Renovace a restaurování starých dílů a strojů. 

Dále jsme schopni zajistit: obrábění, galvanický zinek, žárový zinek, eloxování hliníku, lakování, černění, tryskání, pogumování